Przeskoczyć siebie – międzyszkolna liga jeździecka

dodano: 2011-11-12 08:52:52

W dniach 19 września 2011 roku i 30 września 2011 roku, w Gospodarstwie Agroturystycznym w Brzózkach, odbyły się dwa festyny inaugurujące  rozpoczęcie projektu „Przeskoczyć siebie - międzyszkolna liga jeździecka” współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.


W festynach wzięły udział wszystkie dzieci i nauczyciele ze szkół w Tanowie i Nowym Warpnie oraz zaproszenie goście: Zastępca Burmistrza Polic Paweł Mirowski  i Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga. Dzięki wspaniałej pogodzie, doskonałym humorom uczestników, ciekawym zajęciom  i zabawom, festyny wypadły wspaniale i zachęciły dzieci i młodzież do wzięcia udziału w projekcie. Na festynach, każdy z uczestników mógł obejrzeć pokazy jeździectwa, pojeździć konno, obejrzeć zwierzęta w mini zoo oraz skorzystać z placu zabaw. Zadbano także o „małe co nieco” dla naszych milusińskich.


Obecnie trwają już zajęcia dla dzieci, podczas których uczą się podstaw jazdy konnej, dbają o zwierzęta w ramach wolontariatu oraz spędzają miło czas w swoim towarzystwie.


Zdjęcia z naszych festynów i pierwszych zajęć.

Newsletter

Chcesz być informowany o szkoleniach i nowych projektach?